Установити гбо Stag Landi Renzo в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Stag/Landi Renzo?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Stag словами виробника:

AC S.A.

AC S.A. – провідний у Польщі та значний у світі виробник сучасних систем автогаз LPG та CNG марки STAG до бензинових та дизельних двигунів. Компанія завдяки більш ніж 30-річному досвіду стала найбільшим виробником у сегменті газобалонного обладнання в Польщі. Експортує понад 60% надходжень від продажу. AC виробляє також високоякісну електроніку та електричні джгути для автопромисловості

та побутової техніки, включаючи комплекти для буксирувальних гаків, а також електричні джгути для електромобілів на ринок Західної Європи.

AC S.A. це стабільний та надійний партнер для зарубіжних контрагентів. Ми експортуємо продукцію до 50 країн світу, відкриваємо відділи, налагоджуємо торговельні відносини. 2014 року частка експорту становила 63% загальних доходів компанії.

AC S.A. це відповідальна організація. Масштаби, в яких ми працюємо, і подальші тенденції розвитку, зобов’язують нас піклуватися про навколишнє середовище, про найвищу якість продукції, а також про стан гаманця наших клієнтів. Тому, діючи у гармонії з природою, ми пропонуємо інноваційні вироби найвищої якості.

AC S.A. це лідер у галузі:

виробництва та продажу вузлів та комплектів автомобільного газобалонного обладнання (власні вироби LPG/CNG)
виробництва та дистрибуції автомобільної електроніки (власні вироби для автопромисловості)
дистрибуції автозапчастин (товари – торгівля)

МІСІЯ

“Безперервний розвиток технології та людського потенціалу, щоб виправдати очікування клієнта та глобального ринку в галузі систем, систем, що використовують альтернативні джерела енергії”

МЕТА

“Провідний постачальник комплексних систем, які використовують альтернативні джерела енергії на глобальному ринку”

ЦІННОСТІ

“Новаторство, професіоналізм, чесність, відповідальність, якість, прихильність, взаємна повага”