Встановити гбо Romano в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Romano?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Romano словами виробника:

Романо Автогаз

Виробнича система Romano Spa
Виробництво всіх компонентів відбувається в основному в історичному місці Помільяно д’Арко, де ми починаємо від обробки сировини та/або напівфабрикатів з алюмінію, латуни та пластмаси всіх деталей для збирання в лінію до боксу. Комплекти готові вирушити до місця призначення.

Технічний відділ
Компанія має у своєму розпорядженні машини з числовим програмним забезпеченням, верстатами для передачі, спеціально розробленими для токарної обробки, специфічної та точної обробки, а також лініями складання компонентів, розробленими та розробленими власними силами. Якість продукту гарантується ретельним контролем усіх етапів обробки. Всі вироби та їх деталі наприкінці виробничого процесу підлягають маркуванню, що підтверджує їхню якість та датування.

ROMANO Spa
Це головна та юридична штаб-квартира компанії, розташована в Помільяно-д’Арко в провінції Неаполь, де здійснюється діяльність з виробництва компонентів, проектування та дослідження. Виробничий завод площею прибл. 10000 кв. та обсяг виробництва близько 100 000 комплектів для переоснащення, Romano SpA займає позицію лідера ринку. Всі компоненти вивчені, розроблені та розроблені всередину завдяки допомозі систем Catia. Добре розвинена служба якості гарантує безперервні процеси, що відповідають нормам Uni-Iso 9001.

АВТОГАЗОВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ВІДДІЛ РОМАНО

Розташований у Монтекаволо – Куаттро Кастелла у провінції Реджо-Емілія, невід’ємною частиною групи Romano Spa є Відділ електроніки, що повністю займається дослідженнями, розробкою, проектуванням та процесами індустріалізації пристроїв для перетворення транспортних засобів на альтернативне паливо. Це дозволяє безперервно вдосконалювати продукти та легко використовувати на всіх найсучасніших автомобільних системах.

Яку систему вибрати: LPG або Метан

Системи LPG і CNG мають низький вплив на навколишнє середовище. Це завдяки зменшенню викидів вуглекислого газу (зменшення становить 10% для LPG та 23% для метану) та відсутності сірки та свинцю в газі.

Встановлення системи LPG або CNG на ваш бензиновий автомобіль гарантує низку переваг; серед них виділяються можливість циркулювати всюди, значна економічна економія та менший вплив на довкілля.

Щоб дізнатися, це займе всього кілька хвилин: заповніть кілька полів (річний пробіг та витрата км/л вашого автомобіля) та натисніть кнопку «Розрахувати».