Встановити гбо lpgtech в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від lpgtech?

Інформація про виробника газобалонного обладнання lpgtech словами виробника:

ПРО КОМПАНІЮ LPGTECH LPGTECH Sp. z o.o. є одним із провідних виробників сучасних систем зрідженого газу та ЗПГ у Польщі та світі. Вже близько 10 років команда фахівців працює над створенням мікропроцесорних контролерів, газових форсунок та багатьох інших інноваційних рішень для автогазових установок, відомих та цінних під брендом TECH. Завдяки політиці постійного вдосконалення та диференціації якості LPGTECH отримала групу лояльних клієнтів у всьому світі. З кожним роком він росте завдяки інноваційним рішенням, запропонованим відділом досліджень та розробок компанії. У 2019 році LPGTECH із задоволенням представляє на ринку систему прямого упорскування газу TECH SYMBIO. Ціль LPGTECH – надати клієнтам асортимент продукції для монтажу автогазових систем, якість якої перевищує найцінніші світові бренди. Всі процеси в нашій компанії проводяться та перевіряються відповідно до стандарту ISO 9001:2015-10 та вимог замовника. Ми приділяємо особливу увагу контролю надходження матеріалів, тестування продукції на кожному етапі виробництва та ключових процесів, таких як SMD та THT.

LPGTECH S отримала підтримку від Європейських фондів для проекту №RPPD.01.03.00-20-0040/16 с. «Отримання конкурентної переваги LPGTECH через інвестиції у засоби виробництва» передбачено договором про співфінансування №RPPD.01.03.00-20-0040 / 16-00 від 24 березня 2017 р. за Регіональною операційною програмою Підляського воєводства. на 2014-2020 рр., Oś Пріоритет I Посилення потенціалу та конкурентоспроможності економіки регіону, Захід 1.3 Підтримка інвестицій у підприємства.

Мета проекту – підвищення конкурентоспроможності LPGTECH на внутрішньому та міжнародному ринку автогазу до кінця 2020 року шляхом закупівлі технологічно прогресивного обладнання та програмного забезпечення.

Заплановані наслідки реалізації проекту:

– впровадження нових технологій,

– модернізація виробничого цеху,

– працевлаштування нових людей,

– Розширення списку одержувачів,

– розширення пропозиції новими продуктами, які досі не виготовлялися LPGTECH,

– мінімізація витрат, пов’язаних із відмовою від закупівлі окремих напівфабрикатів у постачальників,

– збалансування процесу розвитку компанії завдяки впровадженню екоінновацій.

LPGTECH отримала підтримку від Європейських фондів для проекту №RPPD.01.02.01-20-0005/16 с. «Дослідно-конструкторські роботи з двопаливної системи живлення безпосереднім упорскуванням для двигунів внутрішнього згоряння, що використовуються в автомобілях нового покоління», передбачені договором про співфінансування № РППД.01.02.01-20-0005/16-00 від 25 серпня, 2017 програми Підляського воєводства на 2014-2020 роки, пріоритетна вісь I Посилення потенціалу та конкурентоспроможності економіки регіону, підмір 1.2 Підтримка передачі знань, інновацій, технологій та комерціалізації результатів досліджень та розробок науково-дослідної діяльності на підприємствах

Мета проекту – підвищення інноваційності компанії, що вплине на посилення конкурентних позицій на ринку виробників газових систем та збільшення доходів.

Заплановані наслідки реалізації проекту:

– Впровадження результатів науково-дослідних робіт,

– Застосування промислових зразків,

– створення інноваційної продукції внаслідок науково-дослідних робіт,

– створення еко-інновації в галузі газових установок, тобто установок з одним насосом

– розширення пропозиції новими продуктами, які досі не виготовлялися LPGTECH,

– Збільшення доходів від продажів,

– Збільшення надходжень від експорту.