Встановити гбо Lovato в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від Lovato?

Інформація про виробника газобалонного обладнання Lovato словами виробника:

“Лише вірячи в майбутнє, ми змогли досягти стабільності та впевненості, натхненні свободою та легкістю”

Отторіно Ловато

У дусі підприємництва та інтуїції Отторіно Ловато з’явилися у Віченці у 1958 році майстерні, названі на його честь Ловато, які від самого початку зарекомендували себе як досвідчений центр інновації.

Лінія, що розділяє минуле та майбутнє, позначилася відразу після розробки та виробництва першого мультиклапану для газового обладнання, і перебуваючи у постійному оновленні, він і досі залишається універсальним.

Це створення технологічної та культурної спадщини дійшло до наших днів завдяки дітям Отторіно, Ріккардо та Розанні, які після його смерті, постійно з натхненням та новаторством рухали вперед розпочату справу.

У 2007 році майстерні Ловато стали називатися Ловато Газ, зосередившись все більш на виробничій діяльності, постійно і дуже гнучко відповідаючи на запити ринку та технологічні виклики.

Відповідаючи на ці виклики, що відбувалися і відбуваються від постійної еволюції моторів та оновлених вимог щодо охорони навколишнього середовища, Ловато Газ має в наявності на сьогоднішній день цілу серію комплектуючих систем та компонентів для встановлення газового обладнання на автомобілях, як LPG, так і метану, причому всі це відповідає останнім нормативам з викидів, що забруднюють довкілля.

Більше 5 мільйонів машин у світі, з встановленим обладнанням Ловато Газ, є найкращим свідченням успіху продукції, що характеризується надійністю та простотою при встановленні.

Ловато Газ розширилася й надалі, увійшовши у 2008 р. до складу Групи компаній Ланді Ренцо.

Постійна присутність компанії Ловато Газ на всіх ринках дала можливість отримувати 90% загального обороту за межами країни і дозволило підприємству мати в штаті понад 110 співробітників.