Установити гбо KME в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від KME?

Інформація про виробника газобалонного обладнання KME словами виробника:

Хто ми?

KME як провідний виробник систем LPG та CNG працює на ринку автомобільних газових установок з 1993 року, надаючи інноваційні рішення в галузі автогазу та передової автомобільної електроніки. Профіль діяльності включає проектування та виробництво систем газопостачання LPG і CNG для автомобілів та їх компонентів. KME постачає високоякісну продукцію клієнтам у більш ніж 30 країнах.

Для того, щоб отримати належний рівень довіри серед наших клієнтів та ефективне управління якістю, у квітні 2002 року було впроваджено документовану систему управління якістю, що відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO серії 9000.

 


У 2003 році після аудиту органом сертифікації TÜV Management Service GmbH, KME Sp. z o. o., отримав сертифікат системи якості в галузі «Проектування, виробництво та продаж електронних пристроїв, джгутів кабелів та механічних пристроїв, зокрема для систем керування газопостачанням автомобіля», що підтверджує відповідність вимогам ISO 9001,

У 2017 році ми адаптували існуючу систему управління якістю до вимог нового стандарту ISO 9001:2015.

Прагнучи постійно відповідати очікуванням та потребам наших клієнтів, ми систематично дбаємо про розвиток та підтримку компетенцій персоналу, а також інвестуємо в технічну інфраструктуру компанії та розвиток технологічних процесів, завдяки чому досягаємо високої якості, технічного та організаційного стандарту.

Інновації та якість продукції, адаптація пропозиції до очікувань клієнтів та їх специфічних вимог, а також високі стандарти обслуговування клієнтів є сильними сторонами нашої компанії.