Установити гбо GFI , Reagas , Zavoli в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від GFI / Zavoli

Інформація про виробника газобалонного обладнання GFI словами виробника:

У 1993 році в Кітченері, Онтаріо, Канада народилася приватна компанія GFI, що виробляє різні компоненти високого тиску для автомобільних та промислових ринків CNG по всьому світу. Після 7 років швидкого зростання, GFI була придбана корпорацією Teleflex і розпочала торгівлю як TeleflexGFI.

У 2002 році бренд GFI прийшов до Європи завдяки придбанню AG Autogas у Нідерландах.
Незабаром після цього в 2003 році було придбання Koltec Necam, іншої провідної голландської компанії, що займається розробкою, виробництвом та постачанням двопаливних (LPG&CNG) систем керування двигунами.

В последующие годы (2003–2009) GFI продолжала расти и расширять свое присутствие и репутацию под руководством корпорации Teleflex.
Программы OEM были снабжены с Ford Motor Company, Volvo Car Corporation, GM (Vauxhall) и Renault.
Импортеры автомобилей в разных европейских странах также признали передовые возможности продуктов GFI. В результате были заключены контракты на поставку Subaru, Mazda, Peugeot, Citroen, Mitsubishi, Hyundai, Chevrolet, Lada и Suzuki.

В 2011 году часть продуктов GFI была перемещена в штаб-квартиру MTM srl в Кераско, Италия, а часть осталась в Китченере, Онтарио,

У MTM продукти GFI включають широкий спектр альтернативних паливних компонентів, сертифіковані комплекти на системному рівні та кращі у своєму класі послуги. MTM продовжує надавати виробникам оригінального обладнання (OEM), дистриб’юторам у країнах та установникам післяпродажного обслуговування багатий портфель рішень від концепції до інтеграції та складання автомобіля.