Встановити гбо BRC в Черкасах Айхен Газ

Що таке ГБО від BRC?

Інформація про виробника газобалонного обладнання BRC словами виробника:

Газове обладнання BRC

Це – торгова марка, яка є власністю компанії MTM srl – італійської компанії, яка є частиною групи Westport Fuel Systems, яка проектує, виробляє та постачає компоненти та системи для альтернативних видів палива.
У грудні 2020 року MTM srl стає Westport Fuel Systems Italia Srl

Завдяки створенню власного підрозділу з пошуку та розвитку компанія створює першу італійську систему газоподібного впорскування СНД та метану та систему газоподібного впорскування для автомобілів з безпосереднім упорскуванням бензину торгової марки BRC.
Продукція BRC може похвалитися своєю високою продуктивністю та низьким впливом на довкілля.
Підрозділ «R&D», що включає в себе як механіку, так і електроніку, з 2011 року знаходиться в новому центрі площею 4.000 квадратних метрів, в якому зібрано все інноваційне обладнання останнього покоління:

  • Кліматичні камери з контролем температури та вологи
  • Камери кліматичного шоку та соляно-туманна камера
  • Рідинні динамічні стенди для компонентів будь-якої тривалості
  • Електродинамічний вібраційний стенд
  • Випробувальні стенди автомобілів та стенди випробування двигунів.

Westport Fuel Systems розробила власну спеціальну функцію «Страхування та контролю якості», щоб гарантувати ефективність застосування систем виробничого контролю якості та пов’язаних з ним процесів, а також постійну відповідність стандартам якості  ISO 9001  та  IATF 16949  (для виробників автотранспорту).

Сертифікати видано престижним органом з міжнародної сертифікації Lloyd’s Register Quality Assurance.
Сертифікат  IATF 16949 крім основних процесів відноситься також до інших настановних центрів.
Сертифікат  ISO 9001  було отримано вперше вже 1998 року, що підтверджує постійну увагу компанії контролю якості.

Крім зазначених сертифікатів компанія отримала численні сертифікати та підтвердження, пов’язані з власною системою якості, до її процесів та/або до своєї продукції з боку виробників автотранспорту та з боку різних національних та міжнародних акредитованих органів.

Газове обладнання BRC

BRC Gas Equipment є торговим знаком компанії Westport Fuel Systems Italia с.р.л. – лідера з виробництва та продажу компонентів та обладнання для автомобілів на природному газі та СНД. Консолідована присутність компанії у всьому світі через своїх ексклюзивних дистриб’юторів.