Встановити гбо AEB в Черкасах Айхен Газ

Что такое ГБО от AEB ?

Інформація про виробника газобалонного обладнання AEB словами виробника:

Компанія
AEB є синонімом технології, яка застосовується до електроніки для систем LPG/CNG.

З 1984 року нашою основною метою було поставити електроніку на довкілля, зменшити викиди та споживання автомобілів. Ми займаємося цим із пристрастю та рішучістю, з безперервною діяльністю в галузі досліджень та розробок для розробки передових технологічних рішень.

Наша продукція, найповніший асортимент електронних пристроїв для перетворення транспортних засобів в LPG/CNG, повністю розроблена та виготовлена ​​в Італії та відображає найвищі стандарти якості в автомобільному секторі.

Але це не єдині характеристики, які нас відрізняють. Саме увага до клієнта, правильне співвідношення ціни та якості, але насамперед відданість та пристрасть, яку ми вкладаємо у все, що ми робимо, роблять нашу продукцію неповторною.
Крім того, з 2005 року AEB має філію у Південній Америці для моніторингу та обслуговування ринку Латинської Америки, використовуючи логістичні/промислові переваги, пов’язані з можливістю виробництва частини асортименту електронних пристроїв для перетворення автомобілів у LPG та CNG на місці: AEB Америка.

НАША МІСІЯ
Максимізувати задоволення клієнтів за допомогою проектування та виробництва продуктів, що дозволяють їм успішно досягати поставленої мети.

НАШІ ЦІННОСТІ
Інновації, дослідження та еволюція завжди керували нашими кроками.

НАША СИЛА
AEB – молода та динамічна реальність, у якій люди представляють справжній капітал компанії.

Сертифікована якість
Наші високі стандарти якості отримали сертифікат UNI EN ISO 9001 з 1996 року; природний розвиток цього процесу призвело до досягнення сертифікації Vision 2000 у 2002 р. У 2011 р. система управління якістю AEB також була узгоджена зі строгими стандартами сертифікації ISO TS 16949, стандарту, який має фундаментальне значення для автомобільного сектора.

Наша головна і незамінна мета — повне задоволення клієнтів: вся система компанії прагне постійного покращення якості продуктів та послуг, щоб досягти успіху в надійності, продуктивності та ефективності. AEB Alternative Fuel Electronics контролює та перевіряє всі процеси, що беруть участь у виробничому процесі: 100% продукції, що випускається з наших складів, пройшла функціональне тестування, а також «випадкові» перевірки вже упакованої продукції.
Крім того, запровадження передових виробничих процесів дозволило знизити дефекти конструкції до відсотка, близького до нуля.